Fenice S.p.A. Unip.

Od 2007 roku firma Ottimo Systems Sp. z o.o. Sp. k. jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski oraz krajów Europy Wschodniej firmy Fenice Care System S.p.A. Partnerstwo godne liderów…

Firma Fenice S.p.A została założona w 1973 roku a siedzibę ma o kilka minut drogi od garbarskiego centrum świata Arzignano. Fenice projektuje, bada i produkuje jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dla przemysłu garbarskiego oraz produktów do naprawy oraz pielęgnacji skóry i tkanin.

Jako partner najbardziej prestiżowych firm motoryzacyjnych i najlepszych tradycyjnych garbarni na świecie Fenice dostarcza swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

W kwietniu 1994 Fenice jako pierwsza firma z sektora skóry otrzymała Certyfikat Jakości UNI EN ISO 9001.

Fenice S.p.A - produkcja srodków chemicznych

Fenice S.p.A - obróbka skóry

Technologowie Fenice pracują w ścisłym kontakcie z ekspertami największych garbarni. Właśnie dla­tego jesteśmy u źródła trendów i zmian na rynku. Unikalna wiedza i zaangażowanie w trosce o skóry jest gwarantowana w całym jej cyklu „życia” od produkcji skóry do wyrobu gotowego.

Produkty Fenice rekomendowane do naprawy to te same produkty, które są stosowane w garbarniach w cyklu produkcyjnym skór samochodowych i meblowych. Gwarantuje to doskonałe właściwości produktów a naprawiane elementy spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe.

Z całą pewnością można powiedzieć, iż Fenice dostarcza tylko oryginalne „części zamienne” a naprawy wykonywane według właściwych technologii przywracają skórze jej pierwotny wygląd.